joejanitor

joejanitor
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 94% Office Space (1999) - Rated 10 Mar 2014
83 80% A Beautiful Mind (2001) - Rated 10 Mar 2014
75 43% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Rated 10 Mar 2014
85 85% Goodfellas (1990) - Rated 10 Mar 2014
70 26% Mallrats (1995) - Rated 10 Mar 2014
80 72% Stargate (1994) - Rated 10 Mar 2014
77 57% Aladdin (1992) - Rated 10 Mar 2014
76 53% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 10 Mar 2014
77 57% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 10 Mar 2014
55 4% Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - Rated 10 Mar 2014