joelandrew83

joelandrew83
Movie Buff - 126 Film Ratings
Member Since: 08 Sep 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 35% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 08 Sep 2014
73 10% Hot Shots! (1991) - Rated 08 Sep 2014
87 40% Pineapple Express (2008) - Rated 08 Sep 2014
88 44% Blue Valentine (2010) - Rated 08 Sep 2014
92 67% Barton Fink (1991) - Rated 08 Sep 2014
90 53% Apollo 13 (1995) - Rated 08 Sep 2014
84 23% The Village (2004) - Rated 08 Sep 2014
65 5% Lady in the Water (2006) - Rated 08 Sep 2014
83 20% The Squid and the Whale (2005) - Rated 08 Sep 2014
95 84% Jurassic Park (1993) - Rated 08 Sep 2014