![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
joelp24 | |
![]() |
Movie Buff - 237 Films Ranked
Member Since: May 3, 2009
Location: TX, USA
|

| 70 | The Thing (2011) - Feb 27, 2012 |
| 86 | 50/50 (2011) - Feb 27, 2012 |
| 83 | Star Trek (2009) - Aug 19, 2009 |
| 69 | The Dukes of Hazzard (2005) - May 04, 2009 |
| 46 | Bridge to Terabithia (2007) - May 04, 2009 |
| 52 | Darkman (1990) - May 04, 2009 |
| 71 | Vanilla Sky (2001) - May 04, 2009 |
| 74 | The Matrix Revolutions (2003) - May 04, 2009 |
| 76 | Dogma (1999) - May 04, 2009 |
| 67 | Born on the Fourth of July (1989) - May 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |