![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
joelraffel | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: May 18, 2010
Location: UK
|
|
Bio: I like long walks, and ice cream in the summertime
| |

| 93 | Apocalypse Now (1979) - May 18, 2010 |
| 95 | Three Colors: Blue (1993) - May 18, 2010 |
| 95 | The Big Lebowski (1998) - May 18, 2010 |
| 92 | Life of Brian (1979) - May 18, 2010 |
| 90 | Annie Hall (1977) - May 18, 2010 |
| 70 | Almost Famous (2000) - May 18, 2010 |
| 92 | The Shawshank Redemption (1994) - May 18, 2010 |
| 80 | Dumb and Dumber (1994) - May 18, 2010 |
| 19 | The Matrix Revolutions (2003) - May 18, 2010 |
| 27 | The Butterfly Effect (2004) - May 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |