Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
joeraab
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2006
Location: USA
Recent Rankings
95 Top Gun (1986) - Aug 13, 2007
45 Soul Plane (2004) - Aug 13, 2007
70 Black Sheep (1996) - Aug 13, 2007
90 The Notebook (2004) - Aug 13, 2007
20 Bend It Like Beckham (2002) - Aug 13, 2007
95 The Matrix (1999) - Aug 13, 2007
94 The Usual Suspects (1995) - Aug 13, 2007
90 Backdraft (1991) - Aug 13, 2007
60 Spider-Man (2002) - Aug 13, 2007
85 Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with joeraab. Why not go rank more films, then come back and check it out again?