![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
joerimct | |
![]() |
Flick Fan - 77 Films Ranked
Member Since: Mar 4, 2009
Location: duffel, Belgium
|

| 65 | Braveheart (1995) - Mar 05, 2009 |
| 75 | 8 Mile (2002) - Mar 05, 2009 |
| 80 | The Lion King (1994) - Mar 05, 2009 |
| 12 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Mar 05, 2009 |
| 69 | The Lake House (2006) - Mar 05, 2009 |
| 68 | Gone in 60 Seconds (2000) - Mar 05, 2009 |
| 55 | Minority Report (2002) - Mar 05, 2009 |
| 64 | Blood Diamond (2006) - Mar 05, 2009 |
| 20 | Vanilla Sky (2001) - Mar 05, 2009 |
| 50 | Snakes on a Plane (2006) - Mar 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |