![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
johhnny | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2010
Location: johannesburg, grobblers park, South Africa
|
|
Bio: Like movies alot and online roleplaying games
| |

| 59 | Head-On (2004) - Sep 11, 2010 |
| 100 | The Bourne Identity (2002) - Sep 11, 2010 |
| 100 | X-Men (2000) - Sep 11, 2010 |
| 80 | The Blind Swordsman: Zatoichi (2003) - Sep 11, 2010 |
| 70 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Sep 11, 2010 |
| 50 | The Passion of the Christ (2004) - Sep 11, 2010 |
| 100 | 10,000 B.C. (2008) - Sep 11, 2010 |
| 100 | xXx (2002) - Sep 11, 2010 |
| 60 | The X Files: Fight the Future (1998) - Sep 11, 2010 |
| 100 | Spartacus (1960) - Sep 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |