Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
john11
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Jul 30, 2009
Location: Poland
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
96 Léon: The Professional (1994) - Oct 22, 2010
75 Śluby panieńskie (2010) - Oct 22, 2010
98 Primal Fear (1996) - Oct 22, 2010
95 25th Hour (2002) - Oct 22, 2010
86 Devil's Advocate (1997) - Mar 15, 2010
75 What Women Want (2000) - Mar 13, 2010
93 Alice in Wonderland (2010) - Mar 13, 2010
88 9 rota (2005) - Mar 13, 2010
76 I, Robot (2004) - Mar 07, 2010
77 Avatar (2009) - Mar 06, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with john11. Why not go rank more films, then come back and check it out again?