john1701d

john1701d
Movie Buff - 434 Film Ratings
Member Since: 20 Jun 2008
Location: Dallas, Texas, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 31% Hostage (2005) - Rated 20 Jun 2008
85 37% District B13 (2004) - Rated 20 Jun 2008
87 55% Equilibrium (2002) - Rated 20 Jun 2008
89 78% Battlestar Galactica (2003) - Rated 20 Jun 2008
85 37% The Time Machine (2002) - Rated 20 Jun 2008
68 3% Aeon Flux (2005) - Rated 20 Jun 2008
88 65% Matchstick Men (2003) - Rated 20 Jun 2008
90 85% Total Recall (1990) - Rated 20 Jun 2008
86 46% Sunshine (2007) - Rated 20 Jun 2008
87 55% Air Force One (1997) - Rated 20 Jun 2008