john23

john23
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2008
Location: Portsmouth, Hampshire, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies

more Recent Ratings

90 62% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 22 Aug 2008
72 19% Corpse Bride (2005) - Rated 09 Aug 2008
78 27% The Island (2005) - Rated 09 Aug 2008
72 19% Gremlins (1984) - Rated 09 Aug 2008
98 91% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 09 Aug 2008
90 62% Singin' in the Rain (1952) - Rated 09 Aug 2008
90 62% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 09 Aug 2008
65 7% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 09 Aug 2008
89 53% The Iron Giant (1999) - Rated 09 Aug 2008
82 40% Forrest Gump (1994) - Rated 09 Aug 2008