![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
johnatanjj | |
![]() |
Cinema Addict - 1860 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2010
Location: belo horizonte, minas gerais, Brazil
|

| 40 T2 | Trance (2013) - May 16, 2013 |
| 91 T9 | A Personal Journey with Martin Scorsese Through American Movies (1995) - Mar 31, 2013 |
| 70 T5 | The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Mar 31, 2013 |
| 89 T8 | Strait-Jacket (1964) - Mar 26, 2013 |
| 83 T7 | Homicidal (1961) - Mar 26, 2013 |
| 76 T5 | The Tingler (1959) - Mar 24, 2013 |
| 65 T4 | Macabre (1958) - Mar 24, 2013 |
| 70 T5 | It's a Small World (1950) - Mar 24, 2013 |
| 78 T6 | ParaNorman (2012) - Feb 26, 2013 |
| 77 T5 | Deranged (2012) - Feb 18, 2013 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,064,000 Movie Rankings and Counting... |