Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
johnjohn
Movie Buff - 162 Films Ranked
Member Since: Jun 14, 2009
Location: Croatia
Recent Rankings
60 The Innocents (1961) - Dec 04, 2011
70 Senna (2010) - Dec 04, 2011
65 Shades of Ray (2008) - Dec 04, 2011
75 Primer (2004) - Dec 04, 2011
70 V for Vendetta (2006) - Dec 04, 2011
75 Fargo (1996) - Dec 04, 2011
60 Solaris (1972) - Dec 04, 2011
65 District 9 (2009) - Dec 04, 2011
65 The Seven Year Itch (1955) - Dec 04, 2011
75 Shutter Island (2010) - Dec 04, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with johnjohn. Why not go rank more films, then come back and check it out again?