![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
johnk | |
![]() |
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: May 5, 2006
Location: USA
|

| 75 | Constantine (2005) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) - Aug 13, 2007 |
| 25 | Ocean's Twelve (2004) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Liar Liar (1997) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Without a Paddle (2004) - Aug 13, 2007 |
| 87 | The Cable Guy (1996) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Good Morning, Vietnam (1987) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Blankman (1994) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Kiss of the Dragon (2001) - Aug 13, 2007 |
| 93 | What About Bob? (1991) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |