Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum help naming an old b mo...
the Blog Two New Genres: History ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
johnlewisl
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2012
Location: USA
Recent Rankings
20 T1 The Family Stone (2005) - Jun 02, 2012
80 T6 The Darjeeling Limited (2007) - Jun 02, 2012
78 T5 Reservoir Dogs (1992) - Jun 02, 2012
94 T8 There Will Be Blood (2007) - Jun 02, 2012
79 T5 Fight Club (1999) - Jun 02, 2012
85 T7 Adaptation. (2002) - Jun 02, 2012
70 T3 American Gangster (2007) - Jun 02, 2012
78 T5 Hellboy (2004) - Jun 02, 2012
80 T6 The Bourne Identity (2002) - Jun 02, 2012
95 T9 Run Lola Run (1998) - Jun 02, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with johnlewisl. Why not go rank more films, then come back and check it out again?