johnmora

johnmora
Movie Buff - 205 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Overland Park, KS, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 0% Godzilla (1998) - Rated 13 Feb 2012
35 2% Jack (1996) - Rated 13 Feb 2012
40 4% Men in Black II (2002) - Rated 13 Feb 2012
0% The Room (2003) - Rated 13 Feb 2012
90 69% Straw Dogs (1971) - Rated 13 Feb 2012
75 25% Rashomon (1950) - Rated 13 Feb 2012
100 95% Ikiru (1952) - Rated 13 Feb 2012
85 51% Throne of Blood (1957) - Rated 13 Feb 2012
75 25% The Lower Depths (1957) - Rated 13 Feb 2012
75 25% The Hidden Fortress (1958) - Rated 13 Feb 2012