![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
johnmorley | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 80 | Top Gun (1986) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Flightplan (2005) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Napoleon Dynamite (2004) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Days of Thunder (1990) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Spy Game (2001) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Weird Science (1985) - Aug 18, 2009 |
| 65 | The Mask of Zorro (1998) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Groundhog Day (1993) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Gladiator (2000) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |