Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
johnnthomson
Movie Buff - 402 Films Ranked
Member Since: Nov 26, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
60 The Snowman (1982) - Nov 27, 2009
70 Restless Natives (1985) - Nov 27, 2009
70 Cabaret (1972) - Nov 27, 2009
40 Top Gun (1986) - Nov 27, 2009
70 The Maltese Falcon (1941) - Nov 27, 2009
50 Sister Act (1992) - Nov 27, 2009
50 Rio Bravo (1959) - Nov 27, 2009
60 The Lavender Hill Mob (1951) - Nov 27, 2009
40 The Patriot (2000) - Nov 27, 2009
30 The Net (1995) - Nov 27, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with johnnthomson. Why not go rank more films, then come back and check it out again?