johnnyd4md

johnnyd4md
Movie Buff - 128 Film Ratings
Member Since: 04 Nov 2011
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 39% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 16 May 2014
20 3% Garden State (2004) - Rated 16 May 2014
70 51% Being Elmo: A Puppeteer's Journey (2011) - Rated 16 May 2014
75 66% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 16 May 2014
85 89% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 16 May 2014
75 66% Clue (1985) - Rated 16 May 2014
60 30% Frailty (2001) - Rated 16 May 2014
70 51% Pineapple Express (2008) - Rated 16 May 2014
85 89% Aliens (1986) - Rated 16 May 2014
40 10% Taken (2008) - Rated 16 May 2014