![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
johnnywj | |
![]() |
Flick Fan - 67 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Gainesville, USA
|

| 100 | Pulp Fiction (1994) - Feb 14, 2010 |
| 90 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Feb 09, 2010 |
| 90 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Feb 09, 2010 |
| 90 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Feb 09, 2010 |
| 90 | Analyze That (2002) - Feb 09, 2010 |
| 90 | Analyze This (1999) - Feb 09, 2010 |
| 88 | The Elephant Man (1980) - Aug 24, 2009 |
| 83 | Juno (2007) - Aug 24, 2009 |
| 82 | Spy Game (2001) - Aug 24, 2009 |
| 79 | The Evil Dead (1981) - Aug 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |