![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
johnst | |
![]() |
Film Freak - 608 Films Ranked
Member Since: May 15, 2008
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | The Bourne Ultimatum (2007) - Jun 14, 2008 |
| 90 | Jurassic Park (1993) - Jun 14, 2008 |
| 89 | White Men Can't Jump (1992) - Jun 14, 2008 |
| 92 | Tombstone (1993) - Jun 14, 2008 |
| 95 | Family Guy Presents: Stewie Griffin - The Untold Story (2005) - Jun 14, 2008 |
| 86 | Superman II (1980) - Jun 14, 2008 |
| 100 | The Muppet Movie (1979) - Jun 14, 2008 |
| 85 | Passenger 57 (1992) - Jun 14, 2008 |
| 88 | The Sum of All Fears (2002) - Jun 14, 2008 |
| 99 | Uncle Buck (1989) - Jun 14, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |