![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jojochintoh | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2011
Location: Toronto, Canada
|

| 80 | Memento (2001) - Aug 20, 2011 |
| 96 | The Silence of the Lambs (1991) - Jul 24, 2011 |
| 93 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Jul 24, 2011 |
| 86 | The Dark Knight (2008) - Jul 10, 2011 |
| 90 | Taxi Driver (1976) - Jul 10, 2011 |
| 81 | Little Miss Sunshine (2006) - Jul 10, 2011 |
| 90 | American Beauty (1999) - Jul 10, 2011 |
| 90 | Full Metal Jacket (1987) - Jul 10, 2011 |
| 70 | Hard Candy (2005) - Jul 10, 2011 |
| 68 | Signs (2002) - Jul 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |