Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
joker
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Jul 8, 2010
Recent Rankings
100 American Psycho (2000) - Jul 08, 2010
100 I Am Legend (2007) - Jul 08, 2010
100 Cube (1997) - Jul 08, 2010
100 Scream (1996) - Jul 08, 2010
100 Land of the Dead (2005) - Jul 08, 2010
100 The Blair Witch Project (1999) - Jul 08, 2010
100 Reservoir Dogs (1992) - Jul 08, 2010
100 U Turn (1997) - Jul 08, 2010
100 Seven (1995) - Jul 08, 2010
100 The Hitcher (1986) - Jul 08, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with joker. Why not go rank more films, then come back and check it out again?