![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jokerboy1991 | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Aug 5, 2009
Location: Kingsport, TN, United States, USA
|
|
Bio: I love movies, music, video games, books, and TV shows.
| |

| 100 | Pocahontas (1995) - Nov 01, 2009 |
| 84 | Kingpin (1996) - Nov 01, 2009 |
| 100 | History of the World: Part I (1981) - Nov 01, 2009 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Nov 01, 2009 |
| 86 | Madagascar (2005) - Nov 01, 2009 |
| 79 | The Man with the Golden Gun (1974) - Nov 01, 2009 |
| 100 | X2: X-Men United (2003) - Nov 01, 2009 |
| 100 | Seven (1995) - Nov 01, 2009 |
| 60 | Dr. Dolittle (1998) - Nov 01, 2009 |
| 69 | Planet Terror (2007) - Nov 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |