![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jokerman | |
![]() |
Flick Fan - 97 Films Ranked
Member Since: Nov 19, 2006
Location: USA
|

| 86 | Boogie Nights (1997) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Magnolia (1999) - Aug 13, 2007 |
| 97 | The Seventh Seal (1957) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Wild Strawberries (1957) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Zoolander (2001) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Constantine (2005) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Broken Flowers (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Punch-Drunk Love (2002) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Grapes of Wrath (1940) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Touch of Evil (1958) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |