Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jollyn
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Jul 4, 2010
Location: UK
Recent Rankings
30 The Dark Crystal (1982) - Jul 07, 2010
85 Together (2000) - Jul 05, 2010
70 Coraline (2009) - Jul 05, 2010
90 Happy-Go-Lucky (2008) - Jul 05, 2010
95 The Reader (2008) - Jul 05, 2010
90 Rumble Fish (1983) - Jul 05, 2010
40 Donnie Darko (2001) - Jul 05, 2010
65 Pink Flamingos (1972) - Jul 05, 2010
50 Notting Hill (1999) - Jul 05, 2010
85 Being John Malkovich (1999) - Jul 05, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jollyn. Why not go rank more films, then come back and check it out again?