Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jolson
Flick Fan - 90 Films Ranked
Member Since: May 25, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
88 Some Like It Hot (1959) - May 25, 2009
84 Young Frankenstein (1974) - May 25, 2009
80 Sullivan's Travels (1941) - May 25, 2009
82 The Princess Bride (1987) - May 25, 2009
82 Groundhog Day (1993) - May 25, 2009
91 Rear Window (1954) - May 25, 2009
79 The Producers (1968) - May 25, 2009
80 The Thin Man (1934) - May 25, 2009
55 Transformers (2007) - May 25, 2009
70 Men in Black (1997) - May 25, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jolson. Why not go rank more films, then come back and check it out again?