Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jon12car
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: EL Paso, tx, USA
Recent Rankings
87 Never Say Never Again (1983) - Aug 20, 2009
15 Mission: Impossible 2 (2000) - Aug 20, 2009
46 Eraser (1996) - Aug 20, 2009
45 xXx (2002) - Aug 20, 2009
88 Transformers (2007) - Aug 20, 2009
87 A Few Good Men (1992) - Aug 20, 2009
40 Saw (2004) - Aug 20, 2009
91 Old School (2003) - Aug 20, 2009
74 The NeverEnding Story (1984) - Aug 20, 2009
83 Sixteen Candles (1984) - Aug 20, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jon12car. Why not go rank more films, then come back and check it out again?