Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jonbowy
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Nov 6, 2008
Location: Canada
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 The Lady Vanishes (1938) - Nov 06, 2008
73 Dark Command (1940) - Nov 06, 2008
86 Bride of Frankenstein (1935) - Nov 06, 2008
78 Holiday (1938) - Nov 06, 2008
76 Fury (1936) - Nov 06, 2008
84 Captain Blood (1935) - Nov 06, 2008
78 Lost Horizon (1937) - Nov 06, 2008
80 After the Thin Man (1936) - Nov 06, 2008
75 The Thin Man (1934) - Nov 06, 2008
80 It Happened One Night (1934) - Nov 06, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jonbowy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?