![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jonbruck | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 90 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Fugitive (1993) - Aug 18, 2009 |
| 90 | All the President's Men (1976) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Traffic (2000) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Bottle Rocket (1994) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Training Day (2001) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Matrix (1999) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Heat (1995) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Fight Club (1999) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |