Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The state of sci-fi
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jonedav
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2009
Location: UK
Recent Rankings
93 T8 Dirty Dancing (1987) - Aug 21, 2009
87 T6 Notting Hill (1999) - Aug 21, 2009
97 T9 Aliens (1986) - Aug 21, 2009
80 T5 Alien (1979) - Aug 21, 2009
99 T10 Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 21, 2009
99 T10 Shocking Dark (1990) - Aug 21, 2009
99 T10 The Terminator (1984) - Aug 21, 2009
90 T7 The Wedding Singer (1998) - Aug 21, 2009
93 T8 Top Gun (1986) - Aug 21, 2009
92 T8 Big (1988) - Aug 21, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jonedav. Why not go rank more films, then come back and check it out again?