Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jones82
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Mean Girls (2004) - Jan 27, 2009
80 Napoleon Dynamite (2004) - Jan 27, 2009
75 Transformers (2007) - Jan 27, 2009
80 Men in Black (1997) - Jan 27, 2009
80 Wonder Boys (2000) - Jan 27, 2009
80 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jan 27, 2009
80 Sideways (2004) - Jan 27, 2009
80 Rushmore (1998) - Jan 27, 2009
80 Back to the Future (1985) - Jan 27, 2009
80 Seven (1995) - Jan 27, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jones82. Why not go rank more films, then come back and check it out again?