![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jonhentai | |
![]() |
Movie Buff - 148 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 80 | The Shining (1980) - Aug 18, 2009 |
| 60 | What's Eating Gilbert Grape (1993) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Men in Black (1997) - Aug 18, 2009 |
| 75 | City of Angels (1998) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Godzilla (1998) - Aug 18, 2009 |
| 85 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Finding Forrester (2000) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Monsters, Inc. (2001) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Good Bye Lenin! (2003) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Bad Lieutenant (1992) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |