![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
joninua | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Oct 8, 2009
Location: Seattle, 98103, USA
|

| 65 | WALL·E (2008) - Oct 08, 2009 |
| 78 | Cars (2006) - Oct 08, 2009 |
| 99 | Ocean's Twelve (2004) - Oct 08, 2009 |
| 85 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Oct 08, 2009 |
| 80 | Saving Private Ryan (1998) - Oct 08, 2009 |
| 90 | The Prestige (2006) - Oct 08, 2009 |
| 80 | Remember the Titans (2000) - Oct 08, 2009 |
| 98 | A Christmas Story (1983) - Oct 08, 2009 |
| 60 | GoldenEye (1995) - Oct 08, 2009 |
| 1 | Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Oct 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |