![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jonnegrette | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 85 | The Terminator (1984) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Terminator Salvation (2009) - Aug 18, 2009 |
| 92 | Edward Scissorhands (1990) - Aug 18, 2009 |
| 70 | The Da Vinci Code (2006) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 18, 2009 |
| 100 | The Godfather (1972) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Lethal Weapon (1987) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Robin Hood: Men in Tights (1993) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Romy and Michele's High School Reunion (1997) - Aug 18, 2009 |
| 72 | Alien 3 (1992) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |