![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jonnycartee | |
![]() |
Movie Buff - 289 Films Ranked
Member Since: May 28, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Saving Private Ryan (1998) - May 28, 2009 |
| 85 | Appleseed (2004) - May 28, 2009 |
| 0 | Bedknobs and Broomsticks (1971) - May 28, 2009 |
| 21 | Moving Day (1936) - May 28, 2009 |
| 74 | The Lion King II: Simba's Pride (1998) - May 28, 2009 |
| 0 | Free Radicals (1958) - May 28, 2009 |
| 0 | My Neighbor Totoro (1988) - May 28, 2009 |
| 0 | Les Douze travaux d'Astérix (1976) - May 28, 2009 |
| 0 | Astérix et Cléopâtre (1968) - May 28, 2009 |
| 79 | Presto (2008) - May 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |