Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jonoir77
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Mar 4, 2011
Location: UK
Recent Rankings
90 Black Hawk Down (2001) - Mar 04, 2011
79 Avatar (2009) - Mar 04, 2011
82 Law Abiding Citizen (2009) - Mar 04, 2011
70 127 Hours (2010) - Mar 04, 2011
10 Grown Ups (2010) - Mar 04, 2011
80 I Am Legend (2007) - Mar 04, 2011
80 The Road (2009) - Mar 04, 2011
90 Days of Thunder (1990) - Mar 04, 2011
90 Léon: The Professional (1994) - Mar 04, 2011
90 The Dark Knight (2008) - Mar 04, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jonoir77. Why not go rank more films, then come back and check it out again?