Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
joojooi
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Dec 17, 2011
Location: tahran, Iran
Recent Rankings
80 Kung Fu Panda (2008) - Dec 17, 2011
88 Blood Diamond (2006) - Dec 17, 2011
90 Public Enemies (2009) - Dec 17, 2011
70 Tropic Thunder (2008) - Dec 17, 2011
70 Planet Terror (2007) - Dec 17, 2011
85 Taken (2009) - Dec 17, 2011
80 The Dark Knight (2008) - Dec 17, 2011
90 Inglourious Basterds (2009) - Dec 17, 2011
75 Ocean's Eleven (2001) - Dec 17, 2011
95 21 Grams (2003) - Dec 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with joojooi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?