![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jordanb | |
![]() |
Movie Buff - 317 Films Ranked
Member Since: Jun 22, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 86 | Videodrome (1983) - Aug 19, 2010 |
| 86 | So I Married an Axe Murderer (1993) - Aug 19, 2010 |
| 80 | The Fifth Element (1997) - Aug 19, 2010 |
| 95 | Inception (2010) - Aug 19, 2010 |
| 84 | The Ice Storm (1997) - Jun 02, 2010 |
| 89 | Oldboy (2003) - Jun 02, 2010 |
| 76 | Bobby (2006) - Mar 06, 2010 |
| 80 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Mar 06, 2010 |
| 84 | Cube (1997) - Mar 06, 2010 |
| 93 | A Serious Man (2009) - Feb 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |