![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jordanr | |
![]() |
Movie Buff - 340 Films Ranked
Member Since: Jun 17, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 70 | Testament (1983) - Jun 26, 2007 |
| 85 | Miami Vice (2006) - Jun 26, 2007 |
| 80 | The Game (1997) - Jun 19, 2007 |
| 80 | The Witches (1990) - Jun 19, 2007 |
| 60 | Legally Blonde (2001) - Jun 19, 2007 |
| 70 | Arachnophobia (1990) - Jun 19, 2007 |
| 70 | The Hitcher (1986) - Jun 19, 2007 |
| 90 | L.A. Confidential (1997) - Jun 19, 2007 |
| 75 | The Lion King (1994) - Jun 19, 2007 |
| 80 | Beauty and the Beast (1991) - Jun 19, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |