Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jordao
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Jan 16, 2012
Location: UK
Recent Rankings
73 Running Scared (2006) - Jan 17, 2012
75 Into the Wild (2007) - Jan 17, 2012
89 Good Will Hunting (1997) - Jan 17, 2012
68 Me, Myself & Irene (2000) - Jan 17, 2012
79 Snatch (2000) - Jan 17, 2012
77 Public Enemies (2009) - Jan 17, 2012
77 Blood Diamond (2006) - Jan 17, 2012
72 Music and Lyrics (2007) - Jan 17, 2012
80 8 Mile (2002) - Jan 17, 2012
68 Face/Off (1997) - Jan 17, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jordao. Why not go rank more films, then come back and check it out again?