Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jordwest
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Tokyo, Japan
Recent Rankings
95 Tron: Legacy (2010) - Feb 12, 2011
70 Tron (1982) - Dec 20, 2010
80 Idiocracy (2006) - Sep 15, 2010
65 Sex and the City 2 (2010) - Sep 15, 2010
90 The Matrix (1999) - Sep 15, 2010
30 Date Movie (2006) - Sep 15, 2010
85 Toy Story 3 (2010) - Aug 23, 2010
90 Inception (2010) - Aug 23, 2010
75 Avatar (2009) - Aug 23, 2010
70 The Expendables (2010) - Aug 23, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jordwest. Why not go rank more films, then come back and check it out again?