jort13

jort13
Movie Buff - 163 Film Ratings
Member Since: 18 Jul 2012
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 13 Feb 2013
78% Ocean's Twelve (2004) - Rated 13 Feb 2013
78% Super Size Me (2004) - Rated 13 Feb 2013
35% Fair Game (2010) - Rated 13 Feb 2013
35% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 13 Feb 2013
78% Men in Black (1997) - Rated 13 Feb 2013
35% Rush Hour 2 (2001) - Rated 13 Feb 2013
35% Babe (1995) - Rated 13 Feb 2013
35% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 13 Feb 2013
35% Cold Mountain (2003) - Rated 13 Feb 2013