jorweinberg

jorweinberg
Movie Buff - 151 Film Ratings
Member Since: 01 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 74% Taste of Cherry (1997) - Rated 08 Sep 2013
79 8% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 01 Sep 2013
84 30% The Grandmaster (2013) - Rated 01 Sep 2013
88 59% Before Midnight (2013) - Rated 01 Sep 2013
82 17% Drugstore Cowboy (1989) - Rated 01 Sep 2013
84 30% The Interrupters (2011) - Rated 01 Sep 2013
89 67% Blue Jasmine (2013) - Rated 01 Sep 2013
82 17% Capturing the Friedmans (2003) - Rated 01 Sep 2013
93 90% Tarnation (2003) - Rated 01 Sep 2013
87 51% Cocaine Cowboys (2006) - Rated 01 Sep 2013