jos21

jos21
Movie Buff - 123 Film Ratings
Member Since: 02 Dec 2013
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 5% Eye Myth (1967) - Rated 07 Dec 2013
50 10% The Expendables 2 (2012) - Rated 07 Dec 2013
70 78% The Exorcist (1973) - Rated 07 Dec 2013
40 5% An Exercise in Discipline - Peel (1982) - Rated 07 Dec 2013
45 8% Koara kachô (2005) - Rated 07 Dec 2013
60 36% Erotyk (1960) - Rated 07 Dec 2013
55 19% Elephant (1989) - Rated 07 Dec 2013
65 57% Election (1999) - Rated 07 Dec 2013
70 78% Duck Amuck (1953) - Rated 05 Dec 2013
75 91% Drifting Clouds (1996) - Rated 05 Dec 2013