Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jos.chea
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Jul 24, 2010
Location: North Attleboro, MA, USA
Recent Rankings
100 Inception (2010) - Jul 24, 2010
75 The Losers (2010) - Jul 24, 2010
40 Semi-Pro (2008) - Jul 24, 2010
95 Toy Story 3 (2010) - Jul 24, 2010
90 Toy Story 2 (1999) - Jul 24, 2010
90 Toy Story (1995) - Jul 24, 2010
90 The Road (2009) - Jul 24, 2010
85 The Crazies (2010) - Jul 24, 2010
85 Hot Tub Time Machine (2010) - Jul 24, 2010
85 The Blind Side (2009) - Jul 24, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jos.chea. Why not go rank more films, then come back and check it out again?