Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
joschy1982
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Sep 2, 2007
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
100 Over the Hedge (2006) - Sep 02, 2007
40 Cannibal Holocaust (1980) - Sep 02, 2007
80 Wild Hogs (2007) - Sep 02, 2007
90 The Fountain (2006) - Sep 02, 2007
75 The Merchant of Venice (2004) - Sep 02, 2007
95 Shakespeare in Love (1998) - Sep 02, 2007
95 Happy Gilmore (1996) - Sep 02, 2007
90 50 First Dates (2004) - Sep 02, 2007
89 The Longest Yard (2005) - Sep 02, 2007
95 Edward Scissorhands (1990) - Sep 02, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with joschy1982. Why not go rank more films, then come back and check it out again?