josephacote

josephacote
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2007
Location: Woolwich, ME, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 86% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 14 Sep 2007
95 86% Pulp Fiction (1994) - Rated 14 Sep 2007
90 50% The Incredibles (2004) - Rated 14 Sep 2007
90 50% Back to the Future Part II (1989) - Rated 14 Sep 2007
95 86% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 14 Sep 2007
90 50% John Q (2002) - Rated 14 Sep 2007
85 19% Jerry Maguire (1996) - Rated 14 Sep 2007
95 86% Saving Private Ryan (1998) - Rated 14 Sep 2007
85 19% The Machinist (2004) - Rated 14 Sep 2007
85 19% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 14 Sep 2007