Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jose_r
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2011
Location: Italy
Recent Rankings
90 Seven Samurai (1954) - Jan 17, 2012
70 99 francs (2007) - Dec 07, 2011
70 Melancholia (2011) - Dec 06, 2011
50 Blazing Saddles (1974) - Dec 04, 2011
60 Ward 13 (2003) - Dec 04, 2011
100 Cinema Paradiso (1988) - Dec 02, 2011
60 Young Frankenstein (1974) - Dec 01, 2011
90 Annie Hall (1977) - Oct 17, 2011
80 Do The Right Thing (1989) - Oct 16, 2011
70 The Adventurer (1917) - Oct 16, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jose_r. Why not go rank more films, then come back and check it out again?