joserene

joserene
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 71% Shrek (2001) - Rated 01 Mar 2012
70 31% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 01 Mar 2012
80 71% Max Payne (2008) - Rated 01 Mar 2012
79 60% Monsters, Inc. (2001) - Rated 01 Mar 2012
80 71% Minority Report (2002) - Rated 01 Mar 2012
78 57% The Punisher (2004) - Rated 01 Mar 2012
65 17% You, Me and Dupree (2006) - Rated 01 Mar 2012
90 94% WALL·E (2008) - Rated 01 Mar 2012
75 49% Tomorrow Never Dies (1997) - Rated 01 Mar 2012
89 91% Iron Man 2 (2010) - Rated 01 Mar 2012