joshbtucker

joshbtucker
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 83% Fight Club (1999) - Rated 13 Feb 2012
100 83% Reservoir Dogs (1992) - Rated 13 Feb 2012
100 83% Collateral (2004) - Rated 13 Feb 2012
95 59% Deep Impact (1998) - Rated 13 Feb 2012
95 59% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 13 Feb 2012
100 83% Jurassic Park (1993) - Rated 13 Feb 2012
95 59% Con Air (1997) - Rated 13 Feb 2012
85 26% The Cable Guy (1996) - Rated 13 Feb 2012
100 83% The Usual Suspects (1995) - Rated 13 Feb 2012
95 59% Limitless (2011) - Rated 13 Feb 2012